پیام ملت را بشنوید
62 بازدید
تاریخ ارائه : 6/16/2013 9:04:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

پیام رسای ملت

آهای مسؤلان بلند پایه:

 فریاد ملت را بشنوید اگر گوش شنوا دارید و بهتر است که داشته باشید.

 ما شما را نیاوردیم که آمدنمان پای صندوق رای را به سود خود مصادره کنید.  

بر همه مسؤلان واجب است که با واقع نگری(نه آرمان گرایی) پیام ملت را گرفته فریاد بلند اما خاموش ملت را بشنوند. خواسته­های به حق آنان را شنیده برای پاسخ شایسته به آن بکوشند.

حضور ملت فهیم ایران پای صندوق های رای و انتخاب شخص مورد نظر برای ریاست جمهوری آینده بسیار پر شور و با شکوه بود. چندان که آفرین بر این ملت مرحبا بر این مردم.  ملت ایران  این حضور فریادی بسیار بلند اما خاموش بود و سزد که مسؤلان را گوش شنوا باشد و بشنوند این فریاد رسا را. حضور پر شکوه مردم چند پیام آشکارا داشت و چند پیام پنهان.

نخستین پیام بسیار آشکارش به دشمنان ملت بود که تبلیغات پر سر و صدای و جنجال های بی مایه شما کارایی ندارد. ما هشیاریم و فریب نیرنگ شما را نمی خوریم. ما مسلمان ایرانی با هوش و هوشیار هستیم.

دومین پیام آشکارش نیز به دشمنان ملت بود. ما هر چند خواستار تغییرات هستیم اما تغییرات را در چار چوب نظام جمهوری اسلامی و قوانین آن می خواهیم. غوغای و جنجال شما که مردم نظام را نمی خواهند سودی ندارد. ما هم نظام را می خواهیم و هم تغییرات را.

سومین پیام آن از آن کسانی بود که تا کنون کمی تا قسمتی در دام رسانه های بیگانه افتاده تغییرات داخلی را لازمه تغییر نظام می پنداشتند. بیشتر آنان نیز به این درک سیاسی رسیدند که تغییرات با حفظ نظام سیاسی موجود بهتر است بنا بر این برای ایجاد تغییرات مورد نظرشان به صحنه آمدند.

چهارمین پیام ملت برای مسؤولان عالی رتبه و رئیس جمهور آینده بود. ما از وضع موجود( بیشتر آن نه همه اش) به ویژه وضع اقتصادی فکری و فرهنگی و سیاسی نگران و ناراضی هستیم و خواهان تغییرات بسیار در این زمینه. گوش شنوا داشته باشید و فریاد ما را بشنوید. شما را نیاورده ایم که فقط بر کرسی ریاست تکیه بزنید و فخر به دیگران بفروشید. شما را آورده ایم که وضع موجود را بهبود ببخشید وضع معیشت و اقتصاد و فرهنگ و سیاست و .... شما آورده اید که با هم فکری و هم جوشی و مشورت با خبرگان و نخبگان مشکلات را بشناسید و آن­ها را حل کنید. شما را نیاورده ایم که صورت مساله را پاک کنید و بگویید مشکلی وجود ندارد. شما را آورده ایم که واقع نگر باشید نه آرمان نگر و آروز گرا. بر عمل تکیه کنید نه بر آروزها. فرصت ساز باشید نه فرصت سوز. از آن چه دارید بهره ببرید نه از آن چه باید داشته باشید و نه از آن چه در گذشته داشته اید و امروز ندارید. مشکلات را در میدان عمل حل کنید نه روی کاغذ. شما را آورده ایم که با استفاده از تمام امکانات و استعدادها و فرصتها و آدم ها مشکلات را حل کرده فرصت بیافرینید و از فرصت های به دست آمده بهترین بهره را ببرید. شما را نیاورده ایم که خوب حرف بزنید و خوب وعده بدهید و خوب سرمان شیره بمالید.

 پیام پنجم آن این بود که ما امانتمان را دست شما سپرده ایم وروزی پس می گیریم بکوشید امانت دار خوبی باشید. مال یتیمی دستتان داده ایم آن را حفظ کنید بر میزان و ارزش آن بیفزایید. به آروزهایمان تحقق ببخشید. ملت را سربلند و سرافراز کنید. زمینه زندگی سعادتمندانه را برای همه ملت فراهم کنید. فرصت ها را برای همه ملت به صورت برابر فراهم کنید. تولید و اشتغال را بالا ببرید. کاری کنید که کالای تولید ایران در همه دنیا موجب افتخارمان باشد. کاری کنید که به صادرات کالای ساخته افتخار کنیم نه به صادرات مواد خام و نه به واردات آن چه خود داریم. ما را به سوی خود کفایی پیش ببرید نه به سوی وابستگی. ارزش پول ملی را برگردانید و بالا ببرید و ما را از سرشکستگی در کشورهای دیگر نجات بدهید.

به نظر شما این جملات و کلمات از کدام جریان سیاسی است؟

معیار حق و باطل منم. هر کس با من است حق و هر کس با من نیست باطل است.

هر کس غیر از من می اندیشد باطل است.

 هر کس با ما نیست با دشمن ما و ملت  است.

دو رنگ بیشتر وجود ندارد سفید و سیاه.

هر کس به نامزد مورد نظر من رای نداده است بی دین، منحرف و ضد ولایت است.

هر کس به هر نامزدی (جز نامزد مورد نظر من) یا فلان نامزد خاص رای داده است، در زمین دشمن بازی می کند. دشمن اسلام و ایران است. از راه راست دور افتاده است.

یک رای دهنده: متخصص تاریخ و تمدن ملل اسلامی و مدیر پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت محمد الله اکبری 25/3/1392 این یاد داشت در ساعت 13 و 35 دقیقه روی ارتباط با ما سایت شفاف قرار داده شد.